6/08

2020

0

Yorum Var

Atiye 1.Sezon indir 1080p Tüm Bölümler
[]
FULL İNDİR
Atiye 1.Sezon indir 1080p Tüm Bölümler
 • (, )
 • Tür: , ,

 • Konusu:

  Atiye 1.Sezon, Netflix’in 2019 yılı sonunda yayınlamış olduğu yerli yapım dram türünde bir dizidir. Son dönemlerde yapmış oldukları yerli dizi atağıyla dikkati çeken platforma ait diziyi sitemizden 1080p kalitesinde indirip, izleyebilirsiniz.

  Atiye 1.Sezon indir, sevgilisi, ailesi ve diğer arkadaş çevresi tarafından bir hayli sevilen Atiye, huzurlu ve rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak Göbeklitepe’de yapılan bir keşiften sonra hayatı önemli ölçüde değişmiştir. Bölgenin arkeolog sorumlusu olan Erhan, yapmış olduğu incelemeler neticesinde garip sonuçlara ulaşır. Atiye ile Göbeklitepe arasında mistik bir bağın olduğunu düşünür durur tabi bunu kanıtlaması ilk günlerde mümkün değildir. Bunu fark eden Atiye ona çok ayrı bir pencereden bakmasını sağlayacak kapılar aralar ve gerçek ile ruhani dünya arasında ki bağlantıyı gösterir. Atiye 1.Sezon tek link de sorgulamalar her bölümde git gide arttığı için artık geçmişler de aranmaya başlanacaktır.

  Ayrıca sizler için Netflix’de yayımlanan pek çok diziyi sitemizde sizlerin indirmesine sunmuş bulunmaktayız. Bu dizileri hızlı linkler indirip, izlemek için turbobit film indir bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

ÖNCE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FULL İNDİRME SEÇENEKLERİ

Atiye 1.Sezon indir 1080p Tüm Bölümler

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (CAPS)
  Atiye 1.Sezon indir 1080p Tüm Bölümler Ekran Görüntüsü 1
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ (CAPS) 2'Yİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

PAYLAŞIN

Yorum Yapın